2020-2021-es tanév

Események az iskola életéből

Szeptember végén minden osztály meglátogatta a nyáron átadott kisvasúti emlékhelyet.

VENI SANCTE


2020. szeptember 1-jén Veni Sancte (Szentlélek hívó) szentmisével kezdtük a tanévet. A szentmisét Gáspár István atya celebrálta. Az iskola egyházi kórusának éneke tette ünnepélyessé a szokásostól eltérő tanévnyitót. A résztvevő felsős diákokat és a megjelent vendégeket Nagy Imre diakónus atya és Vágó Béla igazgató úr köszöntötte.

Képes beszámoló itt.


Tantestületi lelkigyakorlat augusztus 27-28-án

Az iskola pedagógusai kétnapos lelkigyakorlaton vettek részt Nagy Imre diakónus atya vezetésével nemzeti kegyhelyünkön, Mátraverebély-Szentkúton augusztus utolsó napjaiban. Az útra Virág József polgármester úr is elkísérte a tanárokat. Köszönjük támogatását és a velünk töltött idejét.

Képes beszámoló itt.