Művészeti iskola

TÁJÉKOZTATÁS

Kedves Szülők, Növendékek!

Magyarország kormányának döntése értelmében a megváltozott tanrend online oktatásra vált március 16-tól kezdődően az ország valamennyi köznevelési rendszerében működő oktatási intézményében.

Ezzel kapcsolatban iskolánk a Lieto Alapfokú Művészeti Iskola igazgatója és fenntartója az átálláshoz szükséges időszakot március 16-20. között határozta meg.

A felkészülési időszakban az iskola vezetése és a pedagógusok fogják kidolgozni az online nevelést támogató folyamatokat, pedagógiai módszereket, amellyel megvalósulhatnak a művészeti órák.

Kérjük Önöket és a növendékeket, hogy legyenek türelemmel ebben a helyzetben, bármilyen kérdés esetén állok rendelkezésükre.

A megváltozott tanrend időszaka alatt valamennyi programunk és eseményünk elmarad.

Ebben a jelenlegi helyzetben, ahol az óvintézkedések megtartása kiemelten fontos feladatunk kérem vigyázzunk egymásra a gyermekekre, és a család minden hozzátartozójára.

Tisztelettel:

Kuzma Levente

Lieto Alapfokú Művészeti Iskola

+3620-3323-471

Népzenei együttesek országos minősítése a Kota szervezésében. További képek a képre kattintva.

LIETO alapfokú Művészetoktatási intézmény

Tanszakok: