Nyári táborok 2023

Képes beszámoló elérhető a könyvtári éjszakáról ITT.

A programon a szülő írásos beleegyező nyilatkozatával lehet résztvenni.

Ezek a plakát alatt megtalálhatók, kitöltve a könyvtárban leadhatók, illetve üres nyomtatványokat is ott lehet kérni.

szerdán 12.30-17.00 és

pénteken 12.30-17.00 között.

Hittantábor

Tisztelt Szülők!

Szeretettel hívom és várom Önöket június 21-én 17 órakor tartandó szülői értekezletre.

Téma: A hittantábor programja, általános tudnivalók a táborral kapcsolatban.

A tábor időpontja: 2023. augusztus 7-11-ig, naponta 9-16 óráig.

A tábor részvételi díja 7500 Ft (napi 1000 Ft +strand belépő). Kérem, hogy a részvételi díjat a szülői értekezletre szíveskedjenek hozni! (A 3 és többgyermekes családoknak kedvezményes.)

Tiszajenő, 2023. június 9.         Tisztelettel: Imre atya

NYÁRI NAPKÖZIS TÁBOR

Kedves Szülők!

A nyári napközis táborral kapcsolatos tudnivalók: időpont: június 19-21, 23.

Június 19-20:

- indulás reggel Vezseny (vasútállomás): 7:56-kor, Tiszajenő alsó: 7:59

• érkezés Tiszajenő alsó: 16:01, Vezseny (vasútállomás): 16:04

Hétfőn és kedden a későbbi vonattal jövünk haza, mert június 22-én csütörtökön tanévzáró értekezletünk lesz. Így a két hosszított nappal pótoljuk ezt a kimaradt napot. Megértésüket köszönjük.

Június 21., 23.

- indulás reggel Vezseny (vasútállomás): 7:56-kor, Tiszajenő alsó: 7:59

• érkezés Tiszajenő alsó: 14:01, Vezseny (vasútállomás): 14:04

Kérjük, hogy a gyermekek hozzanak magukkal: magas faktorú naptejet!!!, törölközőt, papucsot, innivalót (lehetőleg vizet), kevés reggelit. Meleg ebédet kapnak minden nap és mellette mindig valami meglepetés finomságot is. Plédet, labdát, úszógumit is lehet hozni, ezeket csak az utolsó nap viszik haza, biztonságos helyen tároljuk.

Kérdés esetén 06303521782 számon keressenek!

Tiszajenő, 2023. 06. 12. Miskóné Miklós Ilona

Kedves Szülők!

A nyári napközis táborral kapcsolatos tudnivalók: időpont: június 26-30-ig

• indulás reggel Vezseny (vasúállomás): 7:56-kor, Tiszajenő alsó: 7:59
  • érkezés Tiszajenő alsó: 14:01, Vezseny (vasútállomás): 14:04

Kérdés esetén 06303521782 számon keressenek!

Tiszajenő, 2023. 06. 12. Miskóné Miklós Ilona

KÉZMŰVES-MŰVÉSZETI ALKOTÓTÁBOR

Kedves Szülő!

Örömmel értesítem, hogy az idén nyáron is megrendezzük nyári kézműves-művészeti alkotótáborunkat.

A táborba a gyerekek most is meghívóval jönnek, éves munkájuk, kitartásuk, szorgalmuk és tehetségük és érdeklődésük alapján hívom meg őket.

Ön ezt a levelet azért kapta, mert a fentiek alapján az Ön gyermekét is meghívom táborunkba.

A tábor az idén is ingyenes, tehát a használt eszközöket, anyagokat és a művészeti pedagógusok munkáját részben pályázati összegből, részben az iskola támogatásával, részben a Szolnoki Kézműves Körért Alapítványtól kapott eszközökkel és anyagokkal valósíthatjuk meg, valamint önkéntes segítséggel. Így rendelkezésünkre állnak majd a : szövőkeretek, szövőfák, fonalak, fazekaskorong, égető kemence, agyag, festékek, gyöngyök, gyöngyszövő keretek, bőr, bőrös szerszámok, faanyag, famegmunkáló eszközök, textil, textilfesték, üveg, ceruzák, ecsetek, rajzeszközök, festékek, metszőkések, papírok stb.

A létszám korlátozottsága miatt sajnos nem minden gyermeket tudok meghívni, aki az éves munkája alapján ezt megérdemli. Ezért kérem, hogy május 19-ig szíveskedjen írásban, e lap alján található szülői hozzájárulással visszajelezni, hogy gyermeke részt tud e venni a programon.

A tábor 2023.június 19-tól június 23-ig (hétfőtől-péntekig)tart. Naponta 10-14 óráig.

A táborban közreműködnek:

Fenyvesi Mária az iskola óraadó tanára /rajz, technika, LIETO Művészeti Iskola, Népművészet Ifjú Mestere, művészetterapeuta, művészet pedagógus/

Deák Péter mentálhigiénés fejlesztő tanár, művészetpedagógus, népi iparművész, drámapedagógus

Vincze Ágnes keramikus

Tevékenységek:

- faragás,

- textilfestés,

- batikolás

- üvegfestés

- alkalmazott grafikai eljárások

- sokszorosítási eljárások: magasnyomás, mélynyomás – linómetszés

- agyagozás – korongozás

- Szövés,

- nemezelés

- gyöngyszövés, gyöngyfűzés,

- bőrművesség,

- papírsárkány készítés és eregetés

- közösségi játszófoglalkozások

A művészeti foglalkozásokon kívül természetesen sok játék gazdagítja a programot.

Üdvözlettel: Fenyvesi Mária táborvezető

Tiszajenő: 2023. május 09.

ÚSZÓTÁBOR

Tisztelt Szülő !

A 2022/2023-as tanév végén úszótábort szervezünk.

Tervezett időpont: 2023 június 26 – június 30-ig. Kerekdomb, vonattal, / indulás oda 8h – érkezés vissza 14h / 5. – 7. osztályosok részére.

Részvételi díj: 6000Ft

Ebédet biztosítunk.

Csoport létszámát a részvételi díj befizetésének sorrendjében töltjük fel.

A részvételi díj befizetésének határideje: 2023. június 10.

Tiszajenő, 2023. június 12.

Kardos János