Vászolyi tábor

Jelentkezési határidő: július 10.

Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

2020. július 24-29-ig (péntektől szerdáig, 6 nap/ 5 éjszaka) ottalvós tábort szervezünk diákjainknak.

A tábor tervezett költsége gyermekenként 55.000 Ft, melyből a Váci Egyházmegye sikeres tábori pályázatunk eredményeként 30.000Ft-ot térít gyermekenként.

Így a szülők által fizetendő önrész 25.000Ft, mely két részletben is befizethető.

Akik már befizettek márciusban, kérjük, jelezzék, hogy az igényüket továbbra is fenntartják, ha mégsem engedik gyermeküket, a járvány helyzetre tekintettel, a már befizetett összeget visszaadjuk.

A tervezett összeg fedezi az utazás, a szállás, a napi 3-szori étkezés, a programok és a biztosítás költségeit.

Részletes tájékoztató az iskola weblapján a kezdő oldalon: Nyári táborok címre kattintva olvasható.

A tábor helyszíne: Vászoly, a Balaton északi partjától 5 km-re fekvő település.

Utazás iskolabusszal történik Virág József polgármester segítségével.

Kísérő pedagógusok:

Hajnalné Terjéki Dorottya és Kenderes László

Jelentkezni az első részlet, legalább 10 000 Ft befizetésével az iskolában lehet június 15 - 19-ig, 9 és 13 óra között a szervezőknél, vagy átutalással a Takarékbank Zrt. 65100376-36604306 számlaszámra. Megjegyzésbe a gyerek nevét és a "tábor" szót kérjük beírni, illetve az utaláskor a szervezőnek üzenetben jelezni a befizetést.

A következő részlet befizetéséről később küldünk értesítést.

Részvétel a befizetések sorrendje szerint, maximum 19 fő.

A táborban fokozottan betartjuk és betartatjuk a higiénés szabályokat a fertőzés veszély elkerülésére.

Szeretettel várjuk a jelentkezéseket: Szervezők